Skup aut w Bydgoszczy 514704444

Co kupujemy i jakie auta nas interesują?

0 Comments

Jeśli Twoje auto jest sprawne, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane, niesprawne mechanicznie, zniszczone, niekompletne, bez ubezpieczenia OC (ważnej lub nieopłaconej polisy OC), bez ważnego okresowego badania technicznego (przeglądu), bez pełnej dokumentacji, bez dowodu rejestracyjnego, bez karty pojazdu, lub po prostu chcesz się szybko pozbyć swojego samochodu, to zadzwoń i przedstaw swoją ofertę!

Działamy na terenie miasta Bydgoszcz oraz w Fordonie, gminach ościennych Białe Błota, Osielsko, Nowa Wieś Wielka, Sicienko i w okolicach tj. Nakło, Szubin, Koronowo, Kcynia, Osielsko, Brzoza, Inowrocław, Świecie, Żnin, Nowa Wieś Wielka, Mrocza, Łabiszyn, Barcin, Dobrcz, Pruszcz, Złotniki Kujawskie, Toruń, Pakość, Solec Kujawski, Sicienko, Dąbrowa Chełmińska, Unisław i inne.

Współpracujemy również z firmami oraz bieżemy udział w przetargach i licytacjach. Kupujemy auta poflotowe, poleasingowe, auta użytkowe, ciężarowe, pojazdy specjalistyczne, samochody po usługach kurierskich, firmach przewozowych, chłodnie, kontenerowce, skrzyniowce, auta warsztatowe, taksówki, auta służbowe i każde inne tutaj niewymienione!
Pomagamy w każdej sytuacji na przykład, gdy potrzebujesz szybko sprzedać samochód, bo wyjeżdżasz z kraju, czy potrzebujesz zastrzyku gotówki. Pracujemy cały czas, w każdym dniu tygodnia, niezależnie od warunków pogodowych, wolnych i długich weekendów, czy świąt np. Wielkanocnych, 1 i 3 Maja, Wszystkich Świętych, Bożego Narodzenia, Wigilię.Dojeżdżamy do klienta i wyceniamy auto bez dodatkowych opłat! Autolaweta gratis!

Nie pobieramy żadnych opłat. Wycena auta jest bezpłatna, tak samo dojazd jest bezpłatny, podobnie jak inne usługi. W ramach usługi wykonujemy za sprzedawcę pojazdu wszystkie formalności typu wypowiedzenie polisy OC (można otrzymać zwrot zapłaconej składki OC, nawet 1000zł!) formalności z umową kupna-sprzedaży cywilno-prawną, zgłoszenie sprzedaży, odzyskanie zatrzymanych lub zagubionych dokumentów z urzędów, uzyskanie zaświadczeń urzędowych i inne! Polisy ubezpieczenia OC wypowiadamy elektronicznie przez Internet, co jest możliwe z praktycznie każdą ubezpieczalnią. Nasze wieloletnie doświadczenie jest bezcenne! Poradzimy sobie z każdymi trudnościami technicznymi i dokumentacyjnymi! Twój samochód stoi 15 lat w garażu? Nie ma problemu! Posiadamy sprzęt, który go bez problemu z niego wyciągnie! Twoje auto stoi zniszczone i bez powietrza w kołach? Damy radę i usuniemy je! Prowadzimy także usługę złomowania i utylizacji aut. Mamy najwyższe ceny w regionie. Jeśli miałeś wypadek bądź Twój samochód odmówił posłuszeństwa i potrzebujesz pilnie pozbyć się swojego auta z drogi oraz je sprzedać – DZWOŃ! Dojeżdżamy na miejsce wypadku/awarii i zabieramy auto lawetą, a potem dokonujemy reszty formalności i odwozimy klienta do domu, wszystko w cenie samochodu!

Related Posts