Dlaczego warto skorzystać z usług skupu aut używanych?

0 Comments

Skup aut to coraz popularniejsza usługa na rynku motoryzacyjnym. Korzysta z niej coraz więcej osób i dotyczy to praktycznie każdego pułapu cenowego samochodów oraz wszystkich typów pojazdów. Autoskup, autohandel czy złomowanie aut niosą wiele korzyści dla klientów, a poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Skup aut osobowych i dostawczych w Bydgoszczy!

Sprzedaż samochodu w skupie aut, to przede wszystkim bezproblemowa usługa dla sprzedającego swoje używane auto. Działamy na rynku wiele lat i znamy zdecydowaną większość marek i modeli na rynku, zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Sprzedający może spodziewać się, że wiemy ile kosztują konkretne wersje aut, znamy ich typowe uszkodzenia, czy orientujemy się w kosztach napraw. To sprawia, że jako kupujący nie mamy późniejszych pretensji do sprzedawcy. Możemy też zapłacić korzystną dla sprzedającego cenę, adekwatną do stanu pojazdu. Zdarza się też, że przy oględzinach auta znajdujemy rozwiązanie usterki auta (jeśli takowa jest). Na oględziny przyjeżdżamy wyposażeni w narzędzia do obsługi auta, więc niestraszny nam rozładowany akumulator, brak powietrza w oponach, czy drobne usterki.

Jako klienci profesjonalni dbamy też o przygotowanie spraw formalnych. Zawsze mamy przy sobie dokumenty takie jak umowa kupna-sprzedaży, wypowiedzenie polisy OC, wiemy jak uzyskać dane z historii pojazdu, numer polisy OC i dane ubezpieczyciela, orientuje my się też w procedurach gdy np. auto nie jest przerejestrowane na sprzedającego, nie ma tablic rejestracyjnych, ma zagubione dokumenty lub jest w spadku. Dla naszego klienta jest to wygodne, gdyż dostaje wszystkie gotowe dokumenty do ręki, a resztę robimy my, czyli np. zgłoszenia zakupu auta do ubezpieczalni. Klient może też uzyskać informacje o obowiązkowych formalnościach, które musi dopełnić, terminach w jakich trzeba to zrobić i gdzie to zrobić.

Jedną z największych zalet skupu samochodów jest obsługa klienta. Właściciele samochodów, którzy decydują się na sprzedaż swojego auta w skupie, mogą liczyć na szybką i sprawną obsługę. Oferujemy dogodne terminy spotkania w wybranym przez sprzedającego miejscu. Skup samochodów zwykle organizuje odbiór samochodu u klienta, dzięki czemu klient nie musi martwić się transportem auta do siedziby skupu. Ma to duże znaczenie, gdy klientowi zależy na czasie, auto jest uszkodzone, powypadkowe lub sprzedaje samochód w celu złomowania auta. Co więcej, skup samochodów zawsze wypłaca gotówkę za samochód od razu po wycenie i dokonaniu formalności, dzięki czemu klient nie musi czekać na przelew (w przypadku osób fizycznych).

Skup aut kupuje auta w każdym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym, bez względu na to, czy są to samochodowy po kolizjach, wypadkach, uszkodzone mechanicznie, skorodowane, czy po prostu stare i wyeksploatowane. Właścicielom takich aut nie jest łatwo sprzedać taki samochód na własną rękę, gdyż klienci zwykle szukają aut w dobrym stanie i nie są zainteresowanie takimi pojazdami. My kupujemy auta wszelkiego rodzaju i zawsze znajdziemy miejsce dla aut w kiepskim stanie, posiadamy plac, na którym możemy bezpiecznie je przechowywać, bez osób postronnych na przypadkowe uszczerbki na zdrowiu. Usługi oferowane przez skup aut są często najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli problematycznych samochodów.

Złomowanie aut używanych w Bydgoszcz i okolicach do 50 kilometrów!

Podsumowując, skup samochodów i złomowanie samochodów to usługi, które warto wziąć pod uwagę, jeśli chcemy pozbyć się swojego starego, uszkodzonego lub wyeksploatowanego samochodu. Skup samochodów oferuje uczciwą i atrakcyjną cenę za nasze auto, kupuje samochody w każdym stanie i zapewnia bezproblemową obsługę.

Related Posts